Перейти до вмісту

Хлібна промисловість

Рішення для хлібної промисловості

Функціональні препарати

Універсальні суміші для виробництва борошняних та кондитерських виробів призначені для зручного виготовлення з мінімізацією виробничих витрат високоякісних борошняних та кондитерських виробів (печива, мафінів, кексів, рулетів, пончиків та под.), кремів швидкого приготування.

Коректори для борошна

Ферментні препарати, за допомогою яких можна виправити недоліки борошна і одержати повноцінний продукт, не змінюючи рецептурних компонентів та технології виробництва.

Комплексні покращувачі

препарати, що використовуються для інтенсифікації технологічних процесів виготовлення хлібобулочних та кондитерських виробів, а також забезпечення якісних та структурно- механічних властивостей тіста.

Смакоароматичні добавки

Крім стандартної площини використання смакоароматичних добавок для виготовлення хлібобулочних та кондитерських виробів FOODREFORM пропонує успішний досвід застосування зазначених добавок для виготовлення популярної снекової групи продуктів: натуральні спеції та трави роблять продукт привабливим та універсальним, надають можливість вигідно збільшити асортиментну лінійку продукції.

Екстракти спецій, спеції, суміші спецій, трави

Без цих компонентів неможливо уявити собі успішне сучасне хлібобулочне та кондитерське виробництво. Вишукані смакові відтінки, аромат, привабливий зовнішній вигляд та створення відчуття натуральності продукту – перевага використання даних компонентів при виробництві хлібобулочних та кондитерських виробів.

Фудреформ пропонує готові рішення

виробництво соусів під власними торговими марками

Privat label

зв’яжіться з нами

Ми знайдемо рішення для вас