Перейти до вмісту

Про нас

виробничих площ
2000 м2
досвіду
1 років
Стандарт якості
ISO 10000

Наша історія

ТОВ «Фудреформ» – сучасна наукомістка компанія, яка займається реформуванням харчової промисловості. Заснована на базі науково виробничого комплексу компанії «Дім спецій», що 17 років здійснює успішні виробничі процеси.

Наша місія

Сприяти прогресу харчової промисловості шляхом розробки ефективних технологій виробництва та компонентів до них.

Наша команда

Ми – це колектив фахівців, які присвятили себе створенню високоякісних продуктів для харчової промисловості та готових рішень для наших клієнтів.
Наша команда об’єднана спільною метою – надавати найкращі рішення у сфері виробництва. І за  18 років роботи ми зарекомендували себе надійним партнером для різних галузей харчової промисловості, ми виросли і розвинули нові напрямки.
Ми спеціалізуємося на виробництві продукції високої якості, яка відповідає найсуворішим стандартам якості та безпеки ISO 22000.

Наші цінності полягають в інноваціях, дослідженні та розвитку. Ми прагнемо до того, щоб наша продукція була відома своєю надійністю, якістю та конкурентоспроможністю на ринку.
У нас є зобов’язання перед нашими клієнтами та спільнотою, і ми пишаємося нашою науковою роботою, розвитком виробництва та співпрацею з партнерами.
Наші фахівці завжди відкриті до розробки нових продуктів за вашими потребами, готові відповісти на ваші питання та запити.

Команда «Фудреформ» складається з мотивованих, професійних спеціалістів, які працюють за основними напрямками:

  • Адміністрування роботи компанії,
  • Логістично-складський напрямок,
  • Напрямок розробок та досліджень,
  • Напрямок оцінки якості сировини і готової продукції,
  • Виробництво і технологічне обслуговування виробництва,
  • Напрямок технологічних рішень і менеджменту.

Разом ми створюємо майбутнє, і якщо ви маєте бажання працювати у команді висококваліфікованих, креативних фахівців, запрошуємо вас долучитися до нашої команди. Для цього присилайте своє резюме з супроводжуючим листом на нашу пошту. 

Наші цінності

Інновації

Науково-виробничою базою компанії “Фудреформ” є компанія “Дім спецій”, сучасний завод з виробництва компонентів для харчової промисловості, устаткований лабораторним комплексом, сертифікований відповідно до міжнародних стандартів, саме тому ми впроваджуємо сміливі наукові дослідження, нетрадиційний підхід до розв’язання задач, вихід за межі класичної компетенції.

Відповідальність

Структура нашого підприємства, усі технологічні процеси, побудовані у повній відповідності вимогам міжнародної системи продовольчої безпеки та управління якістю. Наш завод обладнано комплексом лабораторій, які забезпечують жорсткий контроль якості на кожній ланці виробництва.

Професіоналізм

Ми пишаємося професіоналізмом талановитих та відданих своїй справі працівників. Наші спеціалісти займаються науковою діяльністю, беруть активну участь у житті міжнародної наукової спільноти.

Партнерські стосунки

Ми цінуємо партнерські стосунки та вшановуємо репутацію у бізнес-середовищі. Ми відкриті співпраці й щиро радіємо зацікавленості життям нашої компанії.

Доступність

Ми створюємо всі умови, необхідні для простоти й легкості використання нашого продукту у виробничому процесі.

Стабільність

З нами надійно й стабільно. 17 років бездоганної репутації на ринку харчових технологій.

Клієнтоорієнтованість

Професійна гордість наших спеціалістів – бездоганне обслуговування клієнтів з урахуванням індивідуальної специфіки кожного з них.

Наше виробництво

На разі ТОВ «Фудреформ» має 4000 м2 виробничих, складських та адміністративних приміщень. Виробничі площі спроектовані з нуля, враховуючи особливості технологічних процесів з метою їх оптимізації.

Виробництво оснащене новітнім обладнанням за сучасними стандартами, що дозволяє виготовляти лінійки нових продуктів, а перевіряти якість та властивості в реальних умовах виробничого процесу можна у нашій експериментально-дослідницькій лабораторії.

Структура виробництва «Фудреформ»

  1. Виробництво сухих сумішей та спеції
  2. Виробництво рідких продуктів (маринадів, соусів, наповнювачів)
  3. Виробництва хліба та борошна

Усі відділення оснащені необхідними засобами, щоб забезпечити високий рівень санітарної безпеки.

зв’яжіться з нами

Ми знайдемо рішення для вас