Перейти до вмісту

Комплексні рішення для галузей харчової промисловості

Про нас

«Фудреформ» – це сучасна та високотехнологічна компанія, яка заснована на базі науково-виробничого комплексу «Дім Спецій», що успішно працює 18 років на українському ринку.

Наша команда об’єднана спільною метою – надавати найкращі інноваційні рішення у сфері виробництва. Ми зарекомендували себе надійним партнером для різних галузей харчової промисловості, ми виросли і розвинули нові напрямки.

Ми виготовляємо: спеції та суміші спецій, екстракти, маринади, соуси, дресінги, наповнювачі,  функціональні препарати, поліпшувачі, ферменти для різних напрямків харчової промисловості та готові запропонувати вам комплексні рішення для вашої галузі,  а також запропонувати розробку індивідуального продукту (private label).

Однією з провідних умов успішного функціонування підприємства є ефективні  партнерські стосунки, які ґрунтуються на взаємовигідних, конструктивних міжфірмових зв’язках. Тому ми завжди відкриті до взаємодії.  А наші цінності в роботі роблять співпрацю тривалою та продуктивною.

досвіду
1 років
стандарт якості
ISO 10000
виробничих площ
2000 м2

Наші цінності

Інновації

Професіоналізм

Доступність

Відповідальність

Партнерські стосунки

Стабільність

Клієнтоорієнтованість

Наші рішення

Наші новини

  • All Posts
  • Новини
Розвиваємо новий напрямок. Борошномельно-хлібопекарське виробництво.

Компанія “Фудреформ” понад квартал розвиває новий напрямок виробництва – борошномельно-хлібопекарське виробництво повного циклу.  Торговельна марка має назву “Савин Хліб”. Заснована…

зв’яжіться з нами

Ми знайдемо рішення для вас